GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Golvvas 13592309
nr 1359 2309
Golvvas
Kina. Höjd: 58 cm
Kondition: nagg, slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 9 november 2020
kl 18:44:53
150 kr
Golvvas
Kondition: nagg, slitage
nr 1359 2309
Golvvas
Kina. Höjd: 58 cm
Kondition: nagg, slitage
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 150 kr |
måndag 9 november 2020 |